Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzęt firmy Erisin - opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzęt firmy Erisin - opinie

    Pdoba mnie się to. Ktoś już coś takiego wysłał? Jeżeli nawet nie to proponuje to kopiować i rozsyłać do wszystkich organów kontroli w przypadku otrzymania wezwania do zapłaty ciekawe czy 180 dni im wystarczy na odpowiedzi

  • #2
    Sprzęt firmy Erisin - opinie

    Interesuje mnie opinia osób, które miały styczność z tym sprzętem. Niech nie wypowiadają się osoby, którym się coś wydaje lub mają kompleks chińszczyzny.

    ERISIN

    Komentarz


    • #3
      mam inny model

      Mam inny model i jestem zadowolony, więcej info i zdjęć w linku:
      wystarczy kliknąć

      sprawdź TV (czy to analog czy dvt) analogową zaraz wyłączą, a w DVT-B ważne jest, aby kodowanie było mpeg-4
      Szerokości

      Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

      Komentarz


      • #4
        Czy ten będzie pasował do Octavi 1? Chodzi o to czy nie będzie trzeba dodawać jakiś dodatkowych elementów.

        ERISIN 2 DIN

        Komentarz


        • #5
          Właśnie dzięki postowi kolegi pleg przyjrzałem się tej firmie i także jestem zainteresowany kupnem takiego sprzętu klik lecz chyba wielkością nie pasuje do naszych autek (rozmiar ramki). Ogólnie te dedykowane do skody to jak patrzeć na TV to niestety ale jedyna wersja ma tylko DVB-T (MPEG-2)erisin :cry: .
          pleg a ogólnie jak do tej pory sprawuje Ci się ten model jaki masz??

          Komentarz


          • #6
            Do O2 jest znacznie więcej modeli aniżeli do O1 !

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Marianek78
              Właśnie dzięki postowi kolegi pleg przyjrzałem się tej firmie i także jestem zainteresowany kupnem takiego sprzętu klik lecz chyba wielkością nie pasuje do naszych autek (rozmiar ramki). Ogólnie te dedykowane do skody to jak patrzeć na TV to niestety ale jedyna wersja ma tylko DVB-T (MPEG-2)erisin :cry: .
              pleg a ogólnie jak do tej pory sprawuje Ci się ten model jaki masz??
              Jestem zadowolony, pewnie soft mógł być bardziej przyjazny dla użytkownika, ale czego można wymagać od chińczyka. Z tego co się przyjrzałem to pierwszy model 1096 przez ciebie wymieniony ma mpeg4, również ten, który ja kupiłem czyli 899

              a co do rozmiarów, mój ma


              a ten
              czyli dokładnie takie same, czyli do O2 oba będą pasować

              W ASO zakupiłem:
              ramka nr 1Z0858069CB1AR
              separator OCT.2/RR./FB.2 nr 000000451
              + spinki montażowe/zacisk osł.sil.FB. szt. 4
              razem wyszło 290 zł

              jest jeszcze takie cudeńko z internetem i zdejmowanym panele
              klik
              Szerokości

              Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

              Komentarz


              • #8
                pleg, ciekaw jestem czy Chińczycy mają także w swojej ofercie wspomnianą ramkę i separator (a w ogóle do czego on jest potrzebny?)
                290zł to ponad ćwierć wartości radia
                pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                Komentarz


                • #9
                  odp

                  za luksus się płaci :|

                  a tak na poważnie to przeglądając ich stronę nie znalazłem takiej oferty
                  Szerokości

                  Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                  Komentarz


                  • #10
                    Byłem dzisiaj w dwóch serwisach, VW i Skody.
                    Cena ramki pod radio z nawigacją ok. 265zł. Kurcze, trochę drogo.
                    Ma ktoś namiary na coś tańszego
                    pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      szukaj na allegro albo na forum ale ramka do po fl jest droga... :/
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • #12
                        separator

                        Pytanie do kolegów z Łodzi.
                        Czy ktoś zna tę hurtownię: Sklep "HURT_AUDIO_LODZ"
                        Muszę zakupić separator antenowy dwu wyjściowy taki jak na zdjęciu, ponieważ zmieniam radio na inne i muszę podać zasilanie na wzmacniacz antenowy. Byłem na ich stronie na alledrogo ale ktoś napisał im fatalną opinię.

                        Drugie pytanie już do wszystkich. Czy faktycznie muszę mieć podwójny separator czy wystarczy pojedynczy taki jakie są dostępne w Norauto ale w jego "tyłek" wpięta będzie wtyczka z dwoma wyjściami tak ja na pierwszym zdjęciu.

                        [ Dodano: Nie 27 Sty, 13 16:48 ]
                        kurcze, na drugim zdjęciu ( w podglądzie było odwrotnie )

                        [ Dodano: Wto 29 Sty, 13 22:23 ]
                        pleg, Mam szybkie pytanie. Ponieważ poszukuję odpowiedniego separatora a informacji sprzecznych w tym temacie mam sporo (włącznie z serwisem w salonie gdzie zakupiłem auto razem z fabrycznym Swingiem, postanowiłem sprawdzić jak wygląda tył mojego Swinga (gniazdo antenowe) i oto co zobaczyłem:
                        I teraz pytanie: dwa kabelki idą do dwóch anten. Czy obydwie mają wzmacniacz?
                        Jeden kabelek ma niebieskie oznaczenie. Co to znaczy?
                        Jaki wg Ciebie powinien być separator?
                        Jutro muszę go kupić więc trochę zależy mi na pośpiechu
                        Załączone pliki
                        pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          Re: separator

                          Zamieszczone przez pacocases
                          pleg, Mam szybkie pytanie. Ponieważ poszukuję odpowiedniego separatora (...)
                          Witam
                          Duma we mnie rośnie, ale jestem 100% humanistą...
                          Chyba nie doczytałeś mojej relacji z zakupu auta i radia
                          Nie montowałem go sam, tylko udało mi się tę usługę uzyskać gratis w ramach odbioru auta z salonu, więc niestety nie pomogę.
                          Skoro tutaj nie ma odpowiedzi sprawdź na forum portalu elektroda.pl
                          pozdrawiam i życzę miłego słuchania
                          Szerokości

                          Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                          Komentarz


                          • #14
                            pacocases, na drugim zdjęciu nie widzę kabla do zasilania wzmacniacza anteny (na pierwszym zdjęciu jest niebieski). Jeżeli nie podłączysz zasilania to nie będzie działał wzmacniacz antenowy i odbiór będzie bardzo kiepski. W Twoim radiu jest kabel nr 17 i on powinien podawać zasilanie na antenę gdy włączone jest radio - trzeba sprawdzić woltomierzem. Ja czekam na taki separator
                            Jak przyjdzie to będę mógł podłączyć swój ES1099S - już się nie mogę doczekać.
                            Nie jestem pewien czy Twoje radio będzie lepiej odbierało gdy podłączysz separator na 2 anteny - oryginale radia potrafią skorzystać z dwóch anten, ale mają dwa oddzielne wejścia, więc może wystarczy jak podłączysz się do anteny dachowej - trzeba poeksperymentować. Powodzenia!
                            PS. Czy znalazłeś gdzieś w sieci szczegółowe instrukcje do Erisin? Bo to co przysyłają razem z radiem to kpina, a nie wszystko w menu radia jest oczywiste. Np. jak nie aktywować obrazu z kamery cofania gdy wrzucam wsteczny bieg (jeszcze nie mam kamery, więc nie potrzebuję czarnego obrazu).

                            Komentarz


                            • #15
                              YACCA to czekam na opis tego ustrojstwa bo mnie interesuje. Sam z chin ściągałeś? Daj znać co u ciebie poszło i jak to sie sprawuje. Cena w Chinach bardzo zachęcająca.
                              BYŁA o1 rs
                              BYŁA o2 1.6
                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                              Komentarz


                              • #16
                                Czekam na separator, o którym zapomniałem a nie chcę tymczasowo montować aby uniknąć wielokrotnego wyciągania i wciskania ramek (aby nie połamać zatrzasków). Wstępnie sprawdziłem i działa ale więcej szczegółów jak już wszystko sprawdzę a to zajmie trochę czasu ze względu na brak czasu

                                Komentarz


                                • #17
                                  a dziala ci coś z funkcji dodatkowych typu pdc czy pokazywanie klimatronika.
                                  sam z chin ściagałeś to radio?
                                  BYŁA o1 rs
                                  BYŁA o2 1.6
                                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Yacca, w moim autku są dwa obwody antenowe i z tego co słyszałem w serwisie montującym radia w octaviach, obydwa obwody mają na końcach antenki z wzmacniaczami czyli zasilanie powinno być podane na obydwa obwody. Jutro montuję nowe radio to wcześniej sprawdzę czy w fabrycznym na obydwu wyjściach jest zasilanie.
                                    pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      pacocases, tak, ale Twoje radio ma tylko jedno wejście antenowe i wystarczy jak podłączysz tylko antenę dachową, natomiast antena w szybie będzie po prostu bezczynna.
                                      Kupiłeś samochód z radiem, które ma dwa wejścia antenowe i obie anteny (a dokładnie ich wzmacniacze) są zasilane z radia. Nie wiem co się będzie działo gdy podłączysz obie anteny; ale jedno jest pewne - trzeba podać zasilanie.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Yacca,ale ten separator który kupiłem ma dwa wyjścia i oba zasilane
                                        Załączone pliki
                                        pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          pacocases, to nie pozostaje nic innego jak tylko poeksperymentować: obie anteny, tylko dach albo tylko szyba.
                                          Zdecydowałeś już gdzie będzie antena GPS?
                                          Zgodnie ze sugestiami znalezionymi na forum zamierzam przykleić taśmą dwustronnie klejącą do plastykowej "skrzynki" w którą wchodzi radio - tak więc antena będzie pod nawiewem powietrza. Ciekaw jestem Twojego rozwiązania.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            yacca odpiszesz jak gdzie i za ile zakupiłeś ?
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Yacca, Jestem po kilkugodzinnych eksperymentach więc po kolei:
                                              -obydwie anteny mają wzmacniacze więc mój separator mający na obydwu wyjściach +12V b.ładnie je obsłużył (już w garażu radio grało nawet na słabych stacjach)
                                              -antenę GPS przykleiłem zaraz pod wierzchnim plastikiem deski rozdzielczej (doszedłem tam po wyjęciu górnego schowka z nawiewami)
                                              -nie miałem z czym spiąć niebieskiej wtyczki (nowe radio mimo wielu różnych wtyków tego nie miało (podejrzenie że to od obsługi termometru i zegara)
                                              -pozostałe wtyko-gniazda połączone bez przygód.
                                              Jutro sprawdzę nawigację, TV cyfrową oraz obsługę pendriva. Radio oraz DVD z płyt oraz z micro SD bez zastrzeżeń. Muszę poszukać przycisku od automatycznego programowania radia
                                              kilka fotek z opisami:
                                              Załączone pliki
                                              pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                pacocases, gratuluję!
                                                Ta niebieska wtyczka to chyba złącze do zmieniarki CD.
                                                Jakiej nawigacji będziesz używał?
                                                blackrs, pewnie, że odpiszę. Kupiłem bezpośrednio w Erisin za 270EUR. Chcę opisać wszystko począwszy od zakupu po wrażenia z użytkowania w jednym wątku aby nie było porozrzucane. Teraz czekam na separator - man nadzieję, że przyjdzie w poniedziałek.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Sprzęt firmy Erisin - opinie

                                                  pacocases, zdjęcie poniżej pozwoli ci na ustalenie wyprowadzeń na wtyczkach. Zdjęcie pochodzi z Columbusa.
                                                  Załączone pliki

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X